samolepky na dveře

Fototapety na dveře do předsíně – bleskové osvěžení interiéru

Fototapety na dveře byly před časem považovány za zastaralou možnost výzdoby obytného prostoru. Dnes návrháři se stále častěji rozhodují pro samolepicí fototapety na dveře. Důvodem popularity tohoto dekorativního materiálu bylo použití moderních technologií a vysoce kvalitních materiálů výrobci samolepicích fototapet. Fototapety na dveře mají vynikající technické a užitné vlastnosti, a proto je odborníci považují za vynikající volbu pro dekoraci dveřního křídla.

[divider height=”30″]

Vertikální fototapeta

Návrháři doporučují použít je k dekoraci dveřního otvoru. Obrázek je umístěn vertikálně, takže samolepicí materiál zapadá do celkového interiéru domu či bytu a opticky rozšiřuje dostupný prostor v místnosti.

Výrobci nabízejí samolepicí fototapety na dveře, což značně usnadňuje dokončovací práce. Stačí odstranit speciální podklad a jemně přitlačit fototapetu lepicí stranou po celé šířce dveří, vyhladit materiál a můžete se kochat výsledným efektem.

Mezi charakteristickými vlastnostmi těchto dokončovacích materiálů odborníci vyzdvihují vynikající užitné vlastnosti, snadnou údržbu hotového povrchu a možnost dosažení originální výzdoby v krátkém čase. Chcete-li změnit vzhled dveří, stačí opatrně odstranit starou samolepicí fólii a nahradit ji novou.

Fototapety na interiérové dveře

Při výběru fototapety na dveře navrhují profesionální dekoratéři použití papírových dveřních polepů opatřených běžným lepidlem. Alternativně můžete zvolit i vinylovou tapetu o šířce 80 cm. Mezi trendy sezóny zařazují interiéroví stylisté pohledy na město, horské scenérie a obrazy květin. Správným výběrem fototapety na dveře můžete vizuálním zvýšením výšky místnosti dosáhnout efektu vizuálního zvětšení prostoru.

Výzdoba koupelnových dveří

Nejlepším řešením je použít na dveře polepy odolné proti vlhkosti. Odolné tapety na bázi vinylu se speciální protiplísňovou impregnací. Zajímavým motivem je podle stylistů plachtění: tropické krajiny, lodě, podmořský svět a mořské tvory. Výrobci moderních dokončovacích materiálů nabízejí 3D obrazy, které dodávají designu realismus a jedinečnost.

Na vstupní dveře

Nejlepší je zvolit takové samolepky na dveře, které jsou velmi odolné vůči mechanickému poškození, přímému slunečnímu záření a vysoké vlhkosti vzduchu. Díky použití inovativních technologií v moderní výrobě se hotové materiály vyznačují vynikajícím vzhledem a skvělými technickými parametry. Dveře jsou pohyblivou konstrukcí, která je soustavně používána, a proto je nutné volit takové dokončovací materiály, které odolávají silným deformacím a zároveň se snadno a pohodlně udržují.